ზვიად კვაჭანტირაძე:
"პრეზიდენტის აშშ-ში ვიზიტის შესახებ საგარეო საქმეთა სამინისტრო ინფორმირებული არ იყო"
11/07/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა -
ნოდარ ებანოიძე:
„2012 წელს აუდიტის სამსახურიდან შეუძლებელი იყო ნებისმიერი საჯარო ინფორმაციის გამოთხოვა, ხანგრძლივი სასამართლო დავების შემდეგაც“
2013 წლის 26 ივნისს საქართველოს პარლამენტის პლენარულ სხდომაზე დროებითი საპარლამენტო კომისიის...
"დღეს საქართველო პრაქტიკულად იმპორტირებულ საქონელს არ აკონტროლებს"
2013 წლის 28 ივნისს, საქართველოს პარლამენტის პლენარულ სხდომაზე, „მრეწველების“ ლიდერმა, გოგი...
09/07/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა -
„დღეს საქართველოში ასი ათასამდე ახალი უმუშევარი გვყავს. ასი ათასამდე ადამიანმა დაკარგა სამსახური“
ალექსანდრე ქანთარია:
„უშიშროების საბჭოს სხდომაზე მინისტრები ვალდებულები არიან და იძულებულებიც რომ მივიდნენ, მაგრამ პრემიერი არ არის ვალდებული მივიდეს“
25/06/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა -
დავით საყვარელიძე:
„გუნავას საქმეზე" დასჯილი პოლიციელები წინაურდებიან“
„ჯანდაცვის აბსურდული დაზღვევა ფაქტობრივად არ ფარავს არაფერს“
22/06/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა -
„ეს არ არის კანონის დეკრიმინალიზაცია... სისხლის სამართლის პასუხისმგებლობა რჩება“
09/06/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა -
ვახტანგ ხმალაძე:
„სახელმწიფო საზღვრის უკანონოდ გადაკვეთისას, ორი განსხვავებული რეჟიმია დადგენილი“
07/06/2013მეტწილად მცდარიგანცხადებაში არის სიმართლის ელემენტები, მაგრამ იგნორირებულია მნიშვნელოვანი ფაქტები, რასაც შეეძლო სხვა შთაბეჭდილების მოხდენა