„უკვე წელიწადნახევარია, ასპინძის რაიონის ორ სოფელში გაზიფიცირება დასრულებულია, მხოლოდ გაზია მისაწოდებელი და წელიწადნახევრის განმავლობაში ენერგეტიკის მინისტრმა ვერ მიაღწია იმას, რომ აღნიშნული პრობლემა მოგვარდეს. ასპინძის რაიონს უკვე რამდენიმე თვეა, მთელი ზ
2014 წლის 21 თებერვალს, ასპინძის რაიონის მაჟორიტარმა დეპუტატმა, ტარიელ ლონდარიძემ, ასპინძაში...
14/03/2014ნახევრად სიმართლეგანცხადება არის ნაწილობრივ ზუსტი, მაგრამ გამოტოვებულია დეტალები ან ზოგიერთი საკითხი კონტექსტს გარეშეა -
ტარიელ ლონდარიძე:
„ეს სისტემა [ვეტერანების საქმეთა დეპარტამენტი] დაუბრუნდა მთავრობას. უკვე რამდენიმე თვეა გასული და არაფერი გაკეთებულა, დღეს-დღეობით ხალხიც კი არ არის დანიშნული... ადამიანები 500 ლარიანი დახმარების მისაღებად დღემდე კარდაკარ დადიან და ვერ გაუგიათ ვისთან უნდა
მიმდინარე წლის 21 თებერვალს, პარლამენტის პლენარულ სხდომაზე, საპარლამენტო უმცირესობის დეპუტატმა,...
12/03/2014მეტწილად სიმართლეგანცხადება ზუსტია, მაგრამ საჭიროებს დამატებით ინფორმაციას ან/და განმარტებას

• “Gasification has been finished in two villages of the Aspindza Municipality for two years already, but no gas has been supplied yet. The Minister of Energy of Georgia could not manage to resolve this problem for a year-and-a-half. The Aspindza Municipali
Tariel Londaridze:
“Gasification has been finished in two villages of the Aspindza Municipality for two years already, but no gas has been supplied yet. The Minister of Energy of Georgia could not manage to resolve this problem for a year-and-a-half. The Aspindza Municipali
14/03/2014
• “The Department of War Veterans Affairs was returned to the Government. Several months have passed since then but nothing has been accomplished in the meantime, even positions are not being filled… To this day, people are going from door to door in search
“The Department of War Veterans Affairs was returned to the Government. Several months have passed since then but nothing has been accomplished in the meantime, even positions are not being filled… To this day, people are going from door to door in search